DPD doprava ZADARMO na všetky objednávky počas lockdownu.

Praha 8

Endorphin Republic Praha 8
Sokolovská 663/136C
Praha 8, Karlín, 180 00
po – ne: 10.00 – 19.00
Navigovať

Informácie o predajni

Moderná dvojpodlažná predajňa Endorphin Republic ponúka najširší výber vybavenia a oblečenia na bicyklovanie, lyžovanie, beh a outdoor. Obchod poskytuje špičkový servis bicyklov a lyží. Testovacie centrum bicyklov a lyží, ktoré vám pomôže pri výbere.

po – ne: 10.00 – 19.00
po – pi: 10.00 – 19.00 so – ne: 10.00 – 18.00
+420 774 889 994 +420 226 886 254 prodejna@endorphinrepublic.cz servis@endorphinrepublic.cz

Ako sa k nám dostanete

Verejnou dopravou

METRO B STANICE INVALIDOVNA

EXPERTI V PREDAJNI

Jan Zámorský

expert v predajni Endorphin
"Stále na plný plyn." V športe to inak nejde. Honza skúša svoje limity na bicykli aj na lyžiach, ide do toho po hlave a srdcom. Nie je náhoda, že je s nami v Endorphine už viac ako 15 rokov!

Martin Michálek

expert v predajni Endorphin
Martin rád jazdí na horskom bicykli, behá a pohybuje sa v prírode. A predovšetkým so skupinou priateľov. Našťastie ich má priamo tu - v Endorphine.

Dana Konečná

expert v predajni Endorphin
"Všetko sa dá zvládnuť, len musíte chcieť a dať do toho všetko." Dana má zranené koleno, ale to jej nebráni v tom, aby sa svojim obľubeným aktivitám venovala naplno. Či už je to bedminton, cyklistika, futbal alebo práca v Endorphine.

Tomáš Kramata

expert v predajni Endorphin
"Môj najväčší športový úspech je, keď sa vrátim domov vcelku." Tomáš rád posúva svoje hranice - či už na motorke alebo na bicykli. Jeho životný štýl je "enduro" a tento šport ho okrem iného naučil veriť si.

Kateřina Šimková

expert v predajni Endorphin
Kto môže povedať, že jeho koníčkom sú koníčky? Okrem jazdy na koni sa Kačka rada venuje aj cyklistike. Oba športy ju naučili, že po páde je najdôležitejšie dostať sa späť do sedla.

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.

Táto stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.