Bratislava

Endorphin Republic Bratislava
Lamač 6787
Bratislava, 841 03
po – pi: 10:00 – 21:00 so – ne: 9:00 – 21:00
Navigovať

Informácie o predajni

Navštívte našu novú predajňu bicyklov, lyží, bežeckého a outdoorového vybavenia v Bory Mall Bratislava. Vyberiete si tu zo špičkových značiek športového vybavenia a oblečenia ako sú SCOTT, Bergamont, Dolomite, On, Altra, Phenix, Odlo, Fjallraven, Maloja, a z desiatok ďalších. Poradia vám skúsení experti, sami nadšení športovci. Sme posadnutí technológiami, dizajnom a profesionálnymi službami. Skúste napríklad náš neprekonateľný servis bicyklov. Zažite s nami pravé endorfíny!

po – pi: 10:00 – 21:00 so – ne: 9:00 – 21:00
+420 778 970 899 bratislava@endorphinrepublic.sk

Ako sa k nám dostanete

POZRITE SI PONUKU ENDORPHIN REPUBLIC

V predajni sa vám budú venovať:

Mirka

vedúci expert v Endorphin predajni
Mirka je aktívna a má rada výzvy, miluje hory, prírodu, šport, spoločnosť, hudbu a dobré jedlo . Zaujíma sa o módu a zdravý životný štýl. Cvičí jógu, pláva, venuje sa meditácii, rekreačne lyžuje a aj vďaka športu je neustále nabitá endorfínmi.

Ľubo

servisman v Endorphin predajni
Ľubo je náš ,, najstarší,, športový nadšenec a správny vek by ste mu určite netipli. Karate, jiu-jitsu, fitness, cyklo, športová strelba statická aj dynamická IPSC a v nej 2 x majster Slovenska .Zaujíma sa o autá, zbrane a technické zariadenia, rád ich opravuje , rovnako aj bicykle a iné "hračky"

Saška

expert v Endorphin predajni
Saška zbožňuje život plný adrenalínu a zábavy. Lásku, aj ku kolektívnym športom má v sebe už od detstva, ale jej najväčšou vášňou sú beh, príroda a priatelia. Zaujíma sa o zdravú výživu, má rada turistiku aj rafting. Stále pozitívne naladená a otvorená všetkým výzvam a príležitostiam, ktoré jej život prinesie.

Marek

expert v Endorphin predajni
Marek sa zaujíma o horskú cyklistiku od útleho veku. V minulosti vyskúšal rôzne druhy športov, ku ktorým sa veľmi rád vráti, ale cyklistika je jeho srdcová záležitosť. Endorfíny a adrenalín plynúci z extrémnych športov sú jeho závislosťou.

Tomáš

expert v Endorphin predajni
Tomáš je zapálený športovec, ktorý sa aktívne venuje thajskému boxu, turistike,bicyklu a voľný čas trávi relaxom na rybách. Počas pravidelných návštev Vysokých Tatier aj vynáša náklady na vysokohorské chaty.

Emma

expert v Endorphin predajni
Emma má záľubu v autách a zúčastňuje sa na rôznych motoršportoch. Taktiež má rada prírodu, šport a svoj voľný čas venuje turistike, behu a svojim domácim miláčikom. Je aktívna a rada pracuje v kolektíve.

Predajňa bicyklov Bratislava

S využitím pätnásťročnej skúsenosti s predajom prémiových bicyklov SCOTT a Bergamont v Českej republike sme pre vás otvorili novú predajňu bicyklov aj v Bratislave. V našej modernej cyklopredajni v Bory Mall Bratislava nájdete horské aj cestné bicykle, gravely, dámske bicykle alebo prvotriedne elektrobicykle. Na sklade máme stovky modelov. Pokiaľ svoj vysnívaný neobjavíte na pobočke, môžete si ho ľahko vybrať online a poslať na predajňu.

Sme posadnutí inováciami, technológiami a dizajnom, preto v predajni bicyklov Endorphin Republic nájdete len kvalitné značky bicyklov a cyklistického oblečenia a doplnkov ako sú SCOTT, Bergamont, Syncros, Odlo, Maloja, Mons Royale, Sportful, Vittoria, Unparallel a ďalšie. Samozrejmosťou je profesionálny servis. Príďte nás navštíviť a podeliť sa o svoju vášeň pre cyklistiku s našimi expertmi.

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.