Zľavy 50 až 70 % na vybrané produkty tu. 🥳
info o objednávkach: po–pi 8–15:30
+420 776 008 028
info o tovaroch: po–ne 10–18
+421 911 880 456

Top značky

INŠPIRÁCIE Výpredaj DARČEKOVÉ POUKAZY

Top značky

Bratislava

Endorphin Republic Bratislava
Lamač 6780
Bratislava, 841 03
po – pi: 10:00 – 21:00 so – ne: 9:00 – 21:00
Navigovať

Informácie o predajni

Navštívte našu novú predajňu bicyklov, lyží, bežeckého a outdoorového vybavenia v Bory Mall Bratislava. Vyberiete si tu zo špičkových značiek športového vybavenia a oblečenia ako sú SCOTT, Bergamont, Dolomite, On, Altra, Phenix, Odlo, Fjallraven, Maloja, a z desiatok ďalších. Poradia vám skúsení experti, sami nadšení športovci. Sme posadnutí technológiami, dizajnom a profesionálnymi službami. Skúste napríklad náš neprekonateľný servis bicyklov. Zažite s nami pravé endorfíny!

po – pi: 10:00 – 21:00 so – ne: 9:00 – 21:00
+420 778 970 899 +421 911 880 456 bratislava@endorphinrepublic.sk

Ako sa k nám dostanete

POZRITE SI PONUKU ENDORPHIN REPUBLIC

V predajni sa vám budú venovať:

Mirka

vedúci expert v Endorphin predajni
Mirka je aktívna a má rada výzvy, miluje hory, prírodu, šport, spoločnosť, hudbu a dobré jedlo . Zaujíma sa o módu a zdravý životný štýl. Cvičí jógu, pláva, venuje sa meditácii, rekreačne lyžuje a aj vďaka športu je neustále nabitá endorfínmi.

Marek

expert v Endorphin predajni
Marek sa zaujíma o horskú cyklistiku od útleho veku. V minulosti vyskúšal rôzne druhy športov, ku ktorým sa veľmi rád vráti, ale cyklistika je jeho srdcová záležitosť. Endorfíny a adrenalín plynúci z extrémnych športov sú jeho závislosťou.

Tomáš

servisman
Tomáš je aktívny športovec od 6 rokov. Venoval sa klubovo karate a futbalu, no v dnešnej dobe ho najviac baví bajk a jazdenie na trailoch a v zime snowboarding. Miluje novinky a technológie.

Predajňa bicyklov Bratislava

S využitím pätnásťročnej skúsenosti s predajom prémiových bicyklov SCOTT a Bergamont v Českej republike sme pre vás otvorili novú predajňu bicyklov aj v Bratislave. V našej modernej cyklopredajni v Bory Mall Bratislava nájdete horské aj cestné bicykle, gravely, dámske bicykle alebo prvotriedne elektrobicykle. Na sklade máme stovky modelov. Pokiaľ svoj vysnívaný neobjavíte na pobočke, môžete si ho ľahko vybrať online a poslať na predajňu.

Sme posadnutí inováciami, technológiami a dizajnom, preto v predajni bicyklov Endorphin Republic nájdete len kvalitné značky bicyklov a cyklistického oblečenia a doplnkov ako sú SCOTT, Bergamont, Syncros, Odlo, Maloja, Mons Royale, Sportful, Vittoria, Unparallel a ďalšie. Samozrejmosťou je profesionálny servis. Príďte nás navštíviť a podeliť sa o svoju vášeň pre cyklistiku s našimi expertmi.

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.