Zľavy 50 až 70 % na vybrané produkty tu. 🥳
info o objednávkach: po–pi 8–15:30
+420 776 008 028
info o tovaroch: po–ne 10–18
+421 911 880 456

Top značky

INŠPIRÁCIE Výpredaj DARČEKOVÉ POUKAZY

Top značky

Zažite Endorphin Republic

Endorphin Republic si zakladá na tom, že ponúka nielen špičkové športové vybavenie, ale tiež poskytuje športovcom profesionálne zázemie v podobe služieb na tej najvyššej možnej úrovni. Umožňujeme tak nadšeným športovcom užiť si voľný čas naplno a bez starostí, či už sa jedná o cyklistov, lyžiarov, bežcov alebo vysokohorských turistov. Všetci majú spoločnú túžbu užiť si čas venovaný športu na maximum a práve to je cieľom projektu Endorphin Republic - premeniť šport na nadšenie a radosť zo života.

V Endorphin Republic veríme v silu endorfínov a chceme, aby pohyb na čerstvom vzduchu prinášal radosť aj ostatným. Amatérskym milovníkom cyklistiky, behu, lyžovania či turistiky venujeme rovnakú starostlivosť ako profesionálom. Pretože my sami sme profesionáli a športom žijeme. Nie je náhoda, že v máme v tíme napríklad Petra Petrilaka, majstra sveta i Európy v MTB pretekoch na 24 hodín, alebo Honzu Vokouna, strieborného medailistu z rakúskeho pohára v cross-country cyklistike. Oboch borcov nájdete v našich predajniach, kde vám poradia s vhodnou výbavou i tréningom.  

 

Okrem odborného poradenstva ponúkame aj špičkový servis a ďalšie služby , ktoré športovcom poskytujeme podľa individuálnych požiadaviek. Naši servismani sú totiž skutoční profesionáli, pre ktorých je práca koníčkom. Postavia vám bicykel na mieru, nastavia posed s pomocou 3D technológií alebo presne vytvarujú lyžiarsku obuv. „Do práce sa vždy teším na dve veci – na kolegov z tímu a na svoje náradie a stroje,” prezrádza náš servisman Martin Šolín, ktorého celoživotnou vášňou je skialp. I na ten sme  v Endorphin Republic zameraní. Baví nás totiž hlavne šport TAM VONKU a radi prijímame veľké výzvy prírody – ľadové svahy, blativé výbehy, prejazdy koreňov a kameňov. Presne na také zážitky sme tu pripravení!

 

Navštívte nás a poznajte na vlastnú husiu kožu, ako zo športu vzniká nadšenie. 

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.