INŠPIRÁCIE Výpredaj DARČEKOVÉ POUKAZY

Top značky

Top značky

Zažite Endorphin Republic

Endorphin Republic si zakladá na tom, že ponúka nielen špičkové športové vybavenie, ale tiež poskytuje športovcom profesionálne zázemie v podobe služieb na tej najvyššej možnej úrovni. Umožňujeme tak nadšeným športovcom užiť si voľný čas naplno a bez starostí, či už sa jedná o cyklistov, lyžiarov, bežcov alebo vysokohorských turistov. Všetci majú spoločnú túžbu užiť si čas venovaný športu na maximum a práve to je cieľom projektu Endorphin Republic - premeniť šport na nadšenie a radosť zo života.

V Endorphin Republic veríme v silu endorfínov a chceme, aby pohyb na čerstvom vzduchu prinášal radosť aj ostatným. Amatérskym milovníkom cyklistiky, behu, lyžovania či turistiky venujeme rovnakú starostlivosť ako profesionálom. Pretože my sami sme profesionáli a športom žijeme. Nie je náhoda, že v máme v tíme napríklad Petra Petrilaka, majstra sveta i Európy v MTB pretekoch na 24 hodín, alebo Honzu Vokouna, strieborného medailistu z rakúskeho pohára v cross-country cyklistike. Oboch borcov nájdete v našich predajniach, kde vám poradia s vhodnou výbavou i tréningom.  

 

Okrem odborného poradenstva ponúkame aj špičkový servis a ďalšie služby , ktoré športovcom poskytujeme podľa individuálnych požiadaviek. Naši servismani sú totiž skutoční profesionáli, pre ktorých je práca koníčkom. Postavia vám bicykel na mieru, nastavia posed s pomocou 3D technológií alebo presne vytvarujú lyžiarsku obuv. „Do práce sa vždy teším na dve veci – na kolegov z tímu a na svoje náradie a stroje,” prezrádza náš servisman Martin Šolín, ktorého celoživotnou vášňou je skialp. I na ten sme  v Endorphin Republic zameraní. Baví nás totiž hlavne šport TAM VONKU a radi prijímame veľké výzvy prírody – ľadové svahy, blativé výbehy, prejazdy koreňov a kameňov. Presne na také zážitky sme tu pripravení!

 

Navštívte nás a poznajte na vlastnú husiu kožu, ako zo športu vzniká nadšenie. 

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.