Zľavy 50 až 70 % na vybrané produkty tu. 🥳

Top značky

INŠPIRÁCIE Výpredaj DARČEKOVÉ POUKAZY

Top značky

Brno

Endorphin Republic Brno
Netroufalky 770
Brno, 625 00
po – ne: 10.00 – 20.00
Navigovať
28. 9. 2023 zatvorené

Informácie o predajni

15. júla otvárame novú väčšiu predajňu v OC Campus Square, kde nájdete široký sortiment špičkových bicyklov SCOTT a Bergamont, lyží SCOTT, Stockli, Bomber, Head, Elan, SCOTT, Giordana, Odlo, bežeckého a outdoorového vybavenia a oblečenia. Veľký výber značiek SCOTT, Bergamont, Dolomite, Odlo, On, POC a ďalších. Na mieste sa nachádza aj testovacie centrum, takže si môžete lyže a bicykle pred kúpou vyskúšať. K dispozícii bude aj profesionálny servis bicyklov a lyží alebo služba 3D montáže bicyklov.

po – ne: 10.00 – 20.00
po – ne: 10.00 – 20.00
+420 777 544 244 brno@endorphinrepublic.cz

Ako sa k nám dostanete

Sledujte nás

Predajňa na facebooku

EXPERTI V PREDAJNI

Tomáš

vedúcí expert
Od "downhill" až po cestný bicykel. Čo sa týka bicyklov, Tomáš už vyskúšal všetko. Teraz preteká na MTB a keď práve nejazdí na bicykli alebo na lyžiach, stará sa o ne vo svojej súkromnej servisnej dielni. Ďalší nadšenec u nás v partii!

Dalibor Sláma

expert v Endorphin predajni
Dalibora baví enduro – bicykle i motorky. Napriek tomu je rád, že sa Endorphin Republic zameriava aj na ďalšie športy, pretože má tak možnosť ich poznať a vyskúšať. Rád posúva svoje hranice - a najradšej súperí sám so sebou.

František

servisman
Franta má rád všetko, čo súvisí s cyklistikou, či už ide o cestnú, MTB alebo enduro. Najdôležitejšie v jeho živote sú ľudia - jeho rodina, pracovný tím a priatelia, ktorým, ako hovorí, servisuje bicykle.

Predajňa bicyklov Brno

Navštívte našu predajňu bicyklov v Brne, kde si môžete zaobstarať svoj vysnívaný bicykel a bicykle pre celú rodinu. V našom veľkom obchode s bicyklami si môžete vybrať z desiatok modelov horských, cestných, štrkových, elektrobicyklov, dámskych, detských bicyklov a bicyklov. Tím odborníkov zložený z nadšených cyklistov sa postará o to, aby ste si vybrali ideálny bicykel pre svoje športové ciele.

V spoločnosti Endorphin Republic sme posadnutí inováciami, technológiami a dizajnom. Preto nájdete len kvalitné značky bicyklov, oblečenie a cyklistické doplnky, ktoré spĺňajú všetky tieto požiadavky naraz. V našom obchode nájdete najširšiu ponuku oblečenia a vybavenia SCOTT, ale môžete si vybrať aj z desiatok ďalších značiek cyklistického oblečenia a vybavenia. Príďte si pozrieť náš sortiment značiek SCOTT, Maloja, Odlo, Sportful, Mons Royale, POC, Oakley a ďalších.

Sme hrdí aj na náš profesionálny servis bicyklov, v rámci ktorého vám vyladíme bicykel do poslednej skrutky a ultrazvukom vyčistíme jednotlivé komponenty. Navštívte nás, tešíme sa na vás.

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.