Brno

Endorphin Republic Brno
Bauerova 10
Brno, 603 00
po – pi: 9.00 – 18.00 so – ne: 9.00 – 16.00
Navigovať

Informácie o predajni

Široký sortiment tovaru so zameraním na cyklistiku, lyžovanie a beh. Ponúkame ucelené kolekcie značiek SCOTT, BERGAMONT, DOLOMITE, OUTDOOR RESEARCH, FISCHER a ďalších. Súčasťou predajne je profesionálny servis bicyklov a lyží a testovacie centrum, ktoré ponúka možnosť vyskúšať si bicykle a lyže, ak si nie ste istí svojím výberom. Ponuku dopĺňa 3D nastavenie bicykla.

po – pi: 9.00 – 18.00 so – ne: 9.00 – 16.00
po – pi: 9.00 – 18.00 so – ne: 9.00 – 16.00
+420 777 544 244 brno@endorphinrepublic.cz

Ako sa k nám dostanete

Sledujte nás

Predajňa na facebooku

EXPERTI V PREDAJNI

Vladimíra Balejová

hlavný expert v Endorphin predajni
Naša "Baly" pôsobí v oblasti športu od roku 1978. Považuje to za svoj osobný rekord. Energiu si dobíja na lyžiach, v bazéne alebo pri tanci. Šport je pre ňu predovšetkým relaxácia a zábava, ktorú rada zažíva aj pri svojej práci.

František Mandík

servisman
Franta má rád všetko, čo súvisí s cyklistikou, či už ide o cestnú, MTB alebo enduro. Najdôležitejšie v jeho živote sú ľudia - jeho rodina, pracovný tím a priatelia, ktorým, ako hovorí, servisuje bicykle.

Tomáš Křivánek

expert v Endorphin predajni
Tomáš je dvojnásobný majster Českej republiky v letnom biatlone juniorov. Ak chcete poradiť, ako behať na bežkách alebo len tak, Tomáš vám pravdepodobne povie, že "kľúč k úspechu je pravidelnosť".

David Balga

servisman
Davida práca v spoločnosti Endorphin baví, pretože mu stále chystá nové výzvy. A on si ich vychutnáva. Rád chodí s batohom na chrbte, splavuje rieky alebo precestuje polovicu krajiny na bicykli. Najnovšie z Brna na Praděd.

Dalibor Sláma

expert v Endorphin predajni
Dalibora baví enduro – bicykle i motorky. Napriek tomu je rád, že sa Endorphin Republic zameriava aj na ďalšie športy, pretože má tak možnosť ich poznať a vyskúšať. Rád posúva svoje hranice - a najradšej súperí sám so sebou.

Tomáš Polák

expert v Endorphin predajni
Od "downhill" až po cestný bicykel. Čo sa týka bicyklov, Tomáš už vyskúšal všetko. Teraz preteká na MTB a keď práve nejazdí na bicykli alebo na lyžiach, stará sa o ne vo svojej súkromnej servisnej dielni. Ďalší nadšenec u nás v partii!

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.