Praha 5

Endorphin Republic Praha 5
Kačírkova 4
Praha 5, Jinonice, 15800
po – ne: 10.00 – 19.00
Navigovať

Informácie o predajni

Navštívte náš moderný obchod s rozlohou 1500 m2. Príďte si vyskúšať špičkové bicykle a e-bicykle SCOTT a Bergamont, lyže, kompletné skialpové vybavenie a oblečenie na cyklistiku, beh a outdoor. Široký výber prémiových značiek, ktoré nikde inde nenájdete. Profesionálny servis bicyklov a lyží, 3D nastavenie sedadla, nastavenie lyžiarskych topánok Vacuum Fit a ďalšie. Odmeny za vernosť s preukazom Endorphin. Široký výber prémiových značiek SCOTT, Bergamont, Dolomite, Stockli, Karpos, Crazy, Phenix, On, Altra, POC, Colmar a ďalších.

po – ne: 10.00 – 19.00
po – pi: 10.00 – 19.00 so – ne: 10.00 – 18.00
+420 777 355 833 +420 770 183 814 praha@endorphinrepublic.cz servis.dynamica@endorphinrepublic.cz

Ako sa k nám dostanete

Verejnou dopravou

metro Jinonice, trasa B

Pre shlédnutí videa je nutné súhlasiť s marketingovými cookies

V predajni sa vám budú venovať:

Honza Vokoun

hlavný expert v Endorphin predajni
Honza na bicykli preteká už vyše 20 rokov. Získal striebornú medailu v Rakúskom pohári XCO (cross-country cyklistika) a trikrát po sebe dokončil Ultramaratón Salzkammergut Trophy na trase 211 km. Bicykle sú jeho život a teraz aj práca.

Jakub Dudek

expert v Endorphin predajni
Zjazdovku v Harrachove schádzal na bicykli, keď ešte neexistovali trail centrá. V tom istom roku ju zdolal i snowboarde i na bajku. Kubo sa športovcom narodil. Keď objaví šport, ktorý ešte nevyskúšal, hneď po takej výzve skočí.

Jan Čížek

expert v Endorphin predajni
Cyklistika, basketbal, skialp, MMA. Pre Honzu predstavuje šport spôsob, ako si siahnuť na svoje fyzické maximum a zároveň si psychicky oddýchnuť. V Endorphine zákazníkom rád odporúča služby, ktoré im pomôžu "ušiť" si šport na mieru.

František Mančík

servisman
Franta má rád všetko, čo súvisí s cyklistikou, či už ide o cestnú, MTB alebo enduro. Najdôležitejšími vecami v jeho živote sú ľudia - jeho rodina, pracovný tím a priatelia, ktorým, ako hovorí, servisuje bicykle.

Dana Konečná

expert v Endorphin predajni
"Všetko sa dá zvládnuť, len musíte chcieť a dať do toho všetko." Dana má zranené koleno, ale to jej nebráni v tom, aby sa tomuto športu venovala naplno. Či už je to bedminton, cyklistika, futbal alebo práca tu v Endorphine.

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.