Praha 8

Endorphin Republic Praha 8
Sokolovská 663/136C
Praha 8, Karlín, 180 00
po – ne: 10.00 – 19.00
Navigovať

Informácie o predajni

Moderná dvojpodlažná predajňa Endorphin Republic ponúka najširší výber vybavenia a oblečenia na bicyklovanie, lyžovanie, beh a outdoor. Obchod poskytuje špičkový servis bicyklov a lyží. Testovacie centrum bicyklov a lyží, ktoré vám pomôže pri výbere.

po – ne: 10.00 – 19.00
po – pi: 10.00 – 19.00 so – ne: 10.00 – 18.00
+420 774 889 994 +420 226 886 254 prodejna@endorphinrepublic.cz servis@endorphinrepublic.cz

Ako sa k nám dostanete

Verejnou dopravou

METRO B STANICE INVALIDOVNA

POZRITE SI PONUKU ENDORPHIN REPUBLIC

EXPERTI V PREDAJNI

Ondřej Karnet

Vedúci expert v Endorphin predajni
Ondra je ako postava z románu. V detstve hral ako herec v Národnom divadle, neskôr vyhral niekoľko českých florbalových turnajov, získal bronz v českých 12-hodinových pretekoch MTB a niekoľko pódiových umiestnení v najťažších pretekoch na svete Dolomitenmann.

Jan Zámorský

expert v predajni Endorphin
"Stále na plný plyn." V športe to inak nejde. Honza skúša svoje limity na bicykli aj na lyžiach, ide do toho po hlave a srdcom. Nie je náhoda, že je s nami v Endorphine už viac ako 15 rokov!

Tomáš Kramata

expert v predajni Endorphin
"Môj najväčší športový úspech je, keď sa vrátim domov vcelku." Tomáš rád posúva svoje hranice - či už na motorke alebo na bicykli. Jeho životný štýl je "enduro" a tento šport ho okrem iného naučil veriť si.

Kateřina Šimková

expert v predajni Endorphin
Kto môže povedať, že jeho koníčkom sú koníčky? Okrem jazdy na koni sa Kačka rada venuje aj cyklistike. Oba športy ju naučili, že po páde je najdôležitejšie dostať sa späť do sedla.

Jakub Čech

expert v predajni Endorphin
Málokto má tak rozmanité športové zručnosti ako Kuba. Miluje cyklistiku a paddleboarding a za svoje úspechy v džude, tanci a šerme získal niekoľko medailí. Endorfíny a adrenalín sú jeho závislosťou a on sa ich odmieta vzdať. Dokonca ani v práci.

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.