DPD doprava ZADARMO na všetky objednávky počas lockdownu.

Praha 5

Endorphin Republic Praha 5
Kačírkova 4
Praha 5, Jinonice, 15800
po – ne: 10.00 – 19.00
Navigovať

Informácie o predajni

Navštívte náš moderný obchod s rozlohou 1500 m2. Príďte si vyskúšať špičkové bicykle a e-bicykle SCOTT a Bergamont, lyže, kompletné skialpové vybavenie a oblečenie na cyklistiku, beh a outdoor. Široký výber prémiových značiek, ktoré nikde inde nenájdete. Profesionálny servis bicyklov a lyží, 3D nastavenie sedadla, nastavenie lyžiarskych topánok Vacuum Fit a ďalšie. Odmeny za vernosť s preukazom Endorphin. Široký výber prémiových značiek SCOTT, Bergamont, Dolomite, Stockli, Karpos, Crazy, Phenix, On, Altra, POC, Colmar a ďalších.

po – ne: 10.00 – 19.00
po – pi: 10.00 – 19.00 so – ne: 10.00 – 18.00
+420 777 355 833 +420 770 183 814 praha@endorphinrepublic.cz servis.dynamica@endorphinrepublic.cz

Ako sa k nám dostanete

Verejnou dopravou

metro Jinonice, trasa B

V predajni sa vám budú venovať:

Honza Vokoun

hlavný expert v Endorphin predajni
Honza na bicykli preteká už vyše 20 rokov. Získal striebornú medailu v Rakúskom pohári XCO (cross-country cyklistika) a trikrát po sebe dokončil Ultramaratón Salzkammergut Trophy na trase 211 km. Bicykle sú jeho život a teraz aj práca.

Jakub Dudek

expert v Endorphin predajni
Zjazdovku v Harrachove schádzal na bicykli, keď ešte neexistovali trail centrá. V tom istom roku ju zdolal i snowboarde i na bajku. Kubo sa športovcom narodil. Keď objaví šport, ktorý ešte nevyskúšal, hneď po takej výzve skočí.

Jan Čížek

expert v Endorphin predajni
Cyklistika, basketbal, skialp, MMA. Pre Honzu predstavuje šport spôsob, ako si siahnuť na svoje fyzické maximum a zároveň si psychicky oddýchnuť. V Endorphine zákazníkom rád odporúča služby, ktoré im pomôžu "ušiť" si šport na mieru.

Jakub Čech

expedičný expert
Málokto má pestrejšie športové zručnosti ako Kubo. Miluje jazdy na bicykli i paddleboarde a pozbieral niekoľko medailí za úspechy v džude, tanci a šerme. Endorfíny a adrenalín sú jeho závislosť, ktorej sa nechce zbaviť. Ani v práci.

Irča Koval

expert v Endorphin predajni
Iryna sa zaujíma o fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. V Endorphine preto rada zákazníkom predstavuje lifestylové oblečenie v originálnom dizajne. Cvičí jogu, behá alebo pláva a aj vďaka športu sa neustále usmieva.

Martin Šolín

servisman
Skialpového inštruktora Martina stretla životná láska na horách. Skialp je pre neho vášeň, ktorej sa môže venovať aj profesne. Sám hovorí, že do práce sa vždy teší na dve veci - na parťákov z tímu a na svoje náradie a stroje.

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.

Táto stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.