Addict eRide- Zoznámte sa!

Cestné elektrobicykle – to je veľká téma súčasnosti. Práve teraz vám predstavujeme dlho očakávanú a starostlivo utajovanú novinku značky SCOTT! ADDICT eRide ašpiruje na najväčší trhák sezóny. 

 

Pre shlédnutí videa je nutné súhlasiť s marketingovými cookies

Pre niekoho je to len ľahký cestný elektrobicykel. Pre športových cyklistov predstavuje skvelý tréningový nástroj. A pre všetkých cestný elektrobicykel s najľahším rámom na trhu (len 1040 g), ktorý nepozná žiadne kompromisy! SCOTT využil všetky dlhoročné skúsenosti z vývoja špičkových pretekárskych bicyklov a vytvoril plne integrovaný elektrobicykel v ohromujúcom dizajne.

Cestné elektrobicykle sú tu preto, aby širokej skupine športovcov uľahčili športový výkon. Robia vychádzku zaujímavejšou, pomáhajú vyjsť vyššie a ďalej, do prudších kopcov. Deň na bicykli pre vás začne skôr a skončí neskôr.  Nie je to len elektrobicykel alebo cestný bicykel. Nový ADDICT eRide otvára nové možnosti a posúva vaše možnosti – je ľahký, výkonný a, rovnako ako ADDICT na svetovom pohári, spôsobí prevrat na cyklistickej scéne.

SCOTT ADDICT eRide je dostupný v 4 modeloch, ktoré sa líšia výbavou. Pre nadšené cyklistky je určený model CONTESSA ADDICT eRide v pôsobivom dámskom dizajne Contessa Signature.

Zásadnou otázkou u elektrobicyklov je vždy dojazd – ADDICT eRide s použitím prídavnej batérie (Range Booster) má dojazd až 120 km pri zisku nadmorskej výšky až 2200 m. Celková hmotnosť bicykla (bez prídavnej batérie) je neuveriteľných 10,75 kgMaximálna rýchlosť, do ktorej elektrický pohon pomáha, je 25 km/h. Celkový výkon batérie i s použitím prídavného Range Boostra je 460 Wh.

 

ADDICT eRIDE má plne integrovanú kabeláž – vďaka riadidlám Syncros Creston iC combo (ktoré nájdete i u ADDICTU RC) môžu byť všetky káble – radenie, brzdy – vedené vnútorne. A zásluhou tejto inteligentnej konštrukcie nebolo nikdy jednoduchšie nastaviť si na bicykli správnu pozíciu.

Môžete jednoducho vyberať z 3 možností úrovne elektropodpory: ECO, stredná podpora a plný výkon.

Zaujal vás tento model cestného elektrobicykla? Už zanedlho budete mať možnosť si bicykel kúpiť i v ENDORPHIN REPUBLIC, a to v 3 rôznych variantoch.

 

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.