Top značky

INŠPIRÁCIE Výpredaj DARČEKOVÉ POUKAZY

Top značky

DAJTE SI BACHA! TURISTICKÉ BATOHY BACH NOVÉ V ER

Nemusíte mať strach, nebude to o tom známom hudobnom skladateľovi. Vo svete outdooru je značka BACH síce tiež legenda, ale nie kvôli hudobnému nadaniu, ale kvôli špičkovým outdoorovým batohom.

Švajčiarsky BACH sa za desaťročia svojho fungovania stal skutočným špecialistom na turistické, horolezecké, skialpové lifestylové batohy pre športových nadšencov. Práve švajčiarske hory sú miesto, kde sa produkty tejto značky vyvíjajú a testujú pri vysokohorských expedíciách, a preto prinášajú tú najvyššiu možnú a hlavne overenú kvalitu.

KU KOREŇOM ZNAČKY BACH

História značky BACH siaha až do začiatku 70. rokov, keď írsky výrobca batohov Thomas Street vyvinul revolučný chrbtový systém Orthoflex. V osemdesiatych rokoch objavil tohto výrobcu švajčiarsky obchodník a horský vodca Martin Wiesmann, ktorý videl v tejto malej továrni obrovský potenciál. Továreň prevzal a značka BACH bola na svete. Už v roku 1989 zbadal svetlo sveta legendárny turistický batoh Overland, naozajstná klasika, ktorá má svoje miesto medzi outdoorovými batohmi i v súčasnosti. V roku 2006 sa celá spoločnosť presunula späť, kde má zakladateľ značky hlboké korene. Vo Švajčiarsku, v blízkosti hôr a drsnej prírody, vznikajú tie najinovatívnejšie produkty, skvelé nápady a tak i stále prepracovanejšie batohy, ktoré nesklamú náročných zákazníkov. BACH skrátka nie je žiadna krátkodobá novinka, ale rokmi preverená značka, ktorej kvality stále rastú.

BATOHY VYRÁBANÉ SO ŠVAJČIARSKOU PRECÍZNOSŤOU

V ponuke značky BACH nájdete turistické batohy v širokej škále litráží na viacdňové prechody hôr, menšie trailové batohy na výlety, dômyselné cestovné tašky a vaky na presuny i funkčné a dizajnové lifestylové batohy do mesta. Nechýbajú ani čisto dámske batohy, ktoré majú špecifický strih presne prispôsobený anatómii ženského tela. Vďaka starostlivému výberu materiálov a jasnej vízii dizajnu predstavuje každý “BACHpack” rovnováhu medzi pohodlím, nízkou hmotnosťoudlhou životnosťou.

Pri výrobe sú používané špičkové materiály a doplnky, od najpevnejšej a extrémne odolnej tkaniny 1000D CORDURA® Classic cez štvorsmerne pružný, maximálne flexibilný Spandex, až po detaily ako napríklad vyhlásené YKK zipsy.

Systém veľkostí batohov je dokonale prepracovaný, takže si každý nájde presne ten, ktorý mu bude najlepšie sedieť. Medzi produktmi nájdete extrémne ľahké trekové batohy na expedície i batohy na riadne ťažké náklady. Vždy je ale kladený dôraz na perfektný chrbtový systém, ktorý je prispôsobený použitiu batoha.

LÁSKA K HORÁM AKO STAVEBNÝ PILIER FIRMY

Akokoľvek prehnane to znie, základným pilierom filozofie firmy BACH je láska. Láska k horám, prírode i k tomu, čo firma vyrába. Bez tejto vášne by nikdy nevznikli batohy v takej kvalite, na ktorú sú zákazníci značky BACH dlhé roky zvyknutí. Len ľudia, ktorí svoju prácu milujú, ju môžu vykonávať maximálne efektívne. Na batohoch BACH je to poznať. Rozdiel medzi dobrým a najlepším vytvárajú majstri svojho remesla, ktorým batohy prechádzajú pod rukami. Nielen každý detail, ale i každý gram záťaže je podrobený dôkladnému overovaniu, či má svoje opodstatnenie a zmysel. Čo sa týka hmotnosti, u batohov BACH sa môžete spoľahnúť, že u nich nenájdete ani jeden zbytočný gram navyše.

Výroba funkčných outdoorových batohov využíva najmodernejšie technológie, ale zároveň dbá na minimalizáciu technologickej záťaže a myslí na životne prostredie. BACH vyrába udržateľne, nakupuje materiály čo najbližšie od miesta výroby, využíva námornú prepravu a používa recyklované obaly. Stará sa nielen o blaho vášho chrbta, ale i o blaho našej planéty. Predovšetkým ale tvorí mimoriadne odolné batohy, a tak predchádza zbytočnému plytvaniu bez nutnosti zaobstarávať si stále nové vybavenie.

BACH - NOVO V ENDORPHIN REPUBLIC

Sme neskutočne hrdí, že vám značku BACH z Zürichu môžeme ponúknuť v Českej republike ako prví. S Bachom sa môžete pohodlne zbaliť a vyraziť na cesty za dobrodružstvom. Možno na vás nezabudnuteľné zážitky čakajú vysoko v horách, možno na ceste do práce. Objavujte ich všade! So všetkým, čo k tomu potrebujete, vám pomôžu batohy BACH.

A rada na záver? Nezabudnite na svojich cestách dávať BACHA!

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.