Deťom pre radosť

Využite krásne jarné počasie a vyberte sa s deťmi na výlet na bicykli! Aby sa všetci dobre bavili, potrebujú deti ten správny bicykel, na ktorom sa budú cítiť isto a pohodlne. S výberom vám poradíme!

V predajniach Endorphin republic ponúkame široký výber detských a juniorských bicyklov a práve teraz si môžete vybrať i z nových bicyklov kolekcie 2021. Naši predavači vám pri výbere ochotne pomôžu. Aby ste sa v ponuke lepšie orientovali, niektoré modely vám predstavíme. Orientačne uvádzame vek detí, pre ktoré sú určené, ale rozhodujúca je výška dieťaťa a takisto úroveň jazdy. Ideálne je, ak podmienky dovoľujú, bicykel v predajni vyskúšať, aby ste sa uistili, že veľkosť je správna. Príliš veľký bicykel bude pre dieťa nielen zle ovládateľný, ale aj nebezpečný. A určite nezabudnite na cyklistickú prilbu i pre tých najmenších cyklistov.

Pre nádejných pretekárov predstavujeme SCOTT Scale 26 disc – bicykel inšpirovaný dospelým špičkovým modelom. Je vybavený tak, aby každé preteky i vychádzka boli zábava. Diskové brzdy zvýšia bezpečnosť jazdy. Je určený juniorom zhruba od 11 rokov.

Pre dospievajúce slečny bude výlet zábavnejší na štýlovom modeli SCOTT Contessa 26 Disc – skvelo vybavený bicykel s dámskym rámom a dizajnom zaujme na prvý pohľad, jednoduché ovládanie a spoľahlivé brzdy spríjemnia každý výlet. Pre dievčatá približne od 11 rokov.

Pre deti od 8 rokov predstavujeme bicykel SCOTT Scale RC 24 s pevnou vidlicou – na výjazd s rodinou i na preteky s kamarátmi. Bicykel s ľahkým hliníkovým rámom a pevnou vidlicou je vybavený spoľahlivým radením Shimano SLX.

SCOTT Contessa 20 v našom klasickom trendy dievčenskom vzhľade. Horná rámová trubka je položená veľmi nízko na ľahší nástup a väčšiu istotu pri jazde. Bicykel je určený dievčatám od 6 rokov. Ľahký hliníkový rám s jednoduchým radením Revo je ideálny na získavanie základnej jazdnej zručnosti.

SCOTT Roxter 16 je bicykel s 16“ kolesami pre deti približne od 4 rokov. Je vybavený prednou brzdou ovládanou páčkou z riadidiel a zadnou brzdou, tzv. „torpédom“. Hliníkový rám je doplnený vidlicou HiTen. To najlepšie pre malých cyklistov!

Kvalita od útleho veku – SCOTT Contessa Roxter 14 nadchne každú malú cyklistku nielen dizajnom. Na bicykli sa bude cítiť isto a pohodlne, je ideálny na prvé zoznámenie so skutočnou jazdou s nohami na pedáloch. Prídavné kolieska sú súčasťou. Bicykel je určený deťom od 3 rokov.

A tým nekončíme – pre najmenších máme štýlové odrážadlá, ktoré tým najmladším uľahčia neskorší prechod na skutočný bicykel. Skúste SCOTT Contessa Walker

Užite si výlet s deťmi naplno! V našich predajniach vám pomôžeme vybrať to správne vybavenie a na vás bude už len nájsť tu pravú motiváciu – čo takto tú najlepšiu zmrzlinu!

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.