Top značky

INŠPIRÁCIE Výpredaj DARČEKOVÉ POUKAZY

Top značky

EXKLUZÍVNE V ER: PROFI CYKLISTICKÉ OBLEČENIE GIORDANA

Pôvodné talianske dedičstvo rodinnej firmy, vášeň pre kvalitu a technické inovácie na cestnú cyklistiku v pravom zmysle slova, to je spojenie, ktoré stojí za vznikom značky technického cyklistického oblečenia. Môžete ju vidieť v mnohých profesionálnych tímoch svetovej úrovne. To, že sa cyklo oblečenie tejto značky vyrába priamo v Taliansku, vo vlastnej továrni, môže byť pre niekoho len príjemnou čerešničkou na torte, pre iného je to pri výbere oblečenia rozhodujúci faktor.

Poďte s nami spoznať svet cyklistických stajní, tej najvyššej kvality súvisiacich produktov, ale tiež módy, ktorú by ste v tomto odvetví možno nečakali. Objavte s nami taliansku značku Giordana vyhľadávanú tými najnáročnejšími cyklistami sveta. Oblečte sa do dresov tímov Mitchelton-Scott či Astana!

CYKLO OBLEČENIE S TRADÍCIOU

Giordana je 100% MADE IN ITALY. V tom je ten rozdiel. Pri zrode značky stál Giorgio Andretta, elitný cyklista 70. rokov, ktorý sa ale viac preslávil práve tým, že začal vyrábať kvalitné cyklistické oblečenie. Na konci sedemdesiatok už malo oblečenie názov – Giordana, po jeho dcére. Hneď v 80. rokoch značka profesionálneho cyklo oblečenia sponzorovala tých najlepších jazdcov World Tour a stala sa oficiálnym dodávateľom slávnej Tour de France. Roku 1986 otvoril Andretta dokonca vlastnú továreň priamo v Taliansku, čím došlo k zefektívneniu výrobného procesu skutočne mimoriadneho cyklistického oblečenia a firma si tak mohla naďalej užívať svoju pevnú pozíciu na výslní cestného cyklistického športu.

KOLEKCIA GIORDANA PRE PROFÍKOV I VÍKENDOVÝCH JAZDCOV

Aby uspokojila náročné požiadavky profesionálnych jazdcov, stojí Giordana vždy v čele vývoja a testovania nových materiálov. Filozofia firmy kombinuje tradičné remeslo s modernými inováciami v oblasti textilu, čím sa vysvetľuje, prečo má každá nová kolekcia funkčného oblečenia medzi cyklistami ten najlepší ohlas.

FR-C PRO

V kolekciách cyklistického oblečenia Giordana nájdete napr. modely FR-C PRO, ktoré patria medzi mimoriadne technicky premyslené kúsky v módnom štýle, ako stvorené na preteky. Kolekcia FR-C Pro sa vyvíja a zdokonaľuje po celé desaťročia, preto je prepracovaná do posledného detailu. Spoliehajú na ňu tímy World Tour, tí najdôkladnejší „testéri“ na svete. Vyskúšajte si ju i vy a využite všetky výhody cyklistického oblečenia pre profesionálov.

NX-G

Ďalšia generácia oblečenia na bicykel zahrnuje najluxusnejšie inovatívne produkty s mimoriadnymi aerodynamickými vlastnosťami na pohodlie a výkon.

MODA

Jednoznačne najviac módne zameraná kolekcia cyklistického oblečenia Giordana. Jedinečné kúsky v limitovanom množstve sú navrhované priamo pre vás, ak si okrem kvality potrpíte na štýl.

PRO TEAM

V rade PRO TEAM nájdete tímové repliky cyklistického oblečenia stajní Mitchelton-SCOTT a Astana.

Medzi kolekciami na našom e-shope nájdete ďalšie - SILVERLINE, WOOL, LUNGO, FUSION a G-SHIELD. Pozrite si našu ponuku a vyberte si modely cyklo oblečenia presne podľa vašej chuti!

SKUTOČNE ŠPIČKOVÉ CYKLISTICKÉ OBLEČENIE

Dnes je na internete takmer každý produkt „špičkový”. Ale my v ER sa neschovávame za prázdne slová, preto si môžete prísť Giordanu osobne pozrieť do našich predajní v Prahe, Brne a Olomouci. Presvedčte sa, že slovo „špičkový” je v prípade cyklistického oblečenia Giordana skutočnosť.

Vyberajte tie najkvalitnejšie produkty značky, ktorá vás oblečie od hlavy po päty. Nechýbajú cyklodresy, cyklistické nohavice s vložkou a trakmi, elastické cyklo kraťasy, bundy na bicykelcyklistické doplnky ako návleky či cyklistické ponožky. Všetko samozrejme tiež v dámskom prevedení!

Doprajte si kvalitu a dizajn z Talianska a zažite cestnú cyklistiku zase trochu inak!

Úplnú ponuku nájdete tu.

Špeciálna ponuka Giordana.

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.