Kästle: Superprémiová značka, ktorá vyrába bežecké lyže v Čechách

Kästle je prémiová rakúska značka lyží s históriou siahajúcou až do roku 1924. Možno vás prekvapí, že práve táto značka bežeckých lyží sa vyrába v Novom Měste na Morave.

Lyže Kästle majú zatiaľ 133 medailí z olympijských hier a majstrovstiev sveta. Od roku 2019 značka spojila sily so spoločnosťou Sporten, aby rozšírila svoje portfólio o bežecké lyže a presunula výrobu do Českej republiky. Aj Martin Koukal vsádza na bežecké lyže Kästle.

Výnimočná technológia

Vďaka patentovanej technológii Hollowtech sú lyže Kästle mimoriadne ľahké a znižujú vibrácie až o 30 %. Aj napriek tomu sú mimoriadne stabilné - hrany zaisťujú dokonalé držanie a vedenie lyží je presnejšie. Či už hľadáte zjazdové lyže, skialpy alebo bežecké lyže, môžete si byť istí, že jazdíte na tom najlepšom na trhu.

Bežecké lyže

Lyže Kästle si dlhodobo udržiavajú najvyššie štandardy kvality. Prevzali tradíciu značky Sporten a spojili ju s najlepšou technológiou. Len za 3 roky sa tieto lyže dostali do najdôležitejších seriálov FIS, IBU a Ski Classics. Na týchto lyžiach sa budete cítiť ako profesionál.

Bežecké lyže Kästle sú teraz k dispozícii v spoločnosti Endorphin Republic. Môžete si zaobstarať všetko od turistických lyží až po pretekárske modely s karbónovou výstužou takmer po celej dĺžke a jadrom z topoľa a jaseňa. Ak chcete mať vietor aj súperov v chrbte, stavte na tieto lyže.

Pridajte sa k (r)evolúcii bežeckého lyžovania:

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.