Objavte nový Endorphin pas a vylepšený e-shop

Milujeme výzvy, a tak sme si počas pandémie jednu veľkú dali. Pripraviť pre vás ešte lepší zážitok pri nakupovaní športového vybavenia online. A je to tu - predstavujeme vám úplne nový e-shop Endorphin republic! Pri jeho príprave sme sa zapotili rovnako ako pri vrcholovom výstupe, ale dúfame, že tie endorfíny stáli za to.

Čo je nové?

ENDOPRHIN PAS

Vernostný program Endorphin republic sa mení na Endorphin pas. Ten vám umožní tešiť sa z nákupných poukážok alebo využiť predlžený čas na vrátenie tovaru bez uvedenia dôvodu a upozorní vás na výpredaje skôr, než to budú vedieť ostatní. S Endorphin pasom vás takisto pozveme na exkluzívne eventy so športovými hviezdami alebo získate trvalé osobné zľavy na nákup športového vybavenia a servis lyží a bicyklov.

Čím viac nakúpite, tým vyššiu úroveň pasu získate. Úrovne pasu sú inšpirované stupňami víťazov - najviac výhod tak môžete mať so zlatým Endorphin pasom.

Najvyššia zlatá úroveň vám ponúkne mimoriadne služby navyše, ako sú súkromné nákupy s našimi expertmi alebo prednostná starostlivosť na klinike VO2MAX. Ak už ste členmi vernostného programu Endorphin republic, stačí sa prihlásiť rovnakým emailom a zmeniť si heslo. Vaša vernosť má pre nás cenu zlata!

  • PRAVIDELNÉ POUKÁŽKY NA NÁKUP
  • PREDNOSTNÉ UPOZORNENIE NA VÝPREDAJE
  • PREDĹŽENÁ MOŽNOSŤ VRÁTENIA
  • ZĽAVA NA PRODUKTY

Chcem Endorphin pas

MOJ ÚČET

Po prihlásení nájdete vo vašom účte novo prehlaď objednávok alebo zoznam obľúbených položiek. Obľúbené položky si ľahko uložíte kliknutím na ikonu srdiečka na karte každého produktu.

INŠPIRÁCIA

Novo nájdete na e-shope inšpirácie, vďaka ktorým si môžete vyladiť vyladiť športový outfit do poslednej vrstvy zopár kliknutiami.

MODELOVÉ RADY BICYKLOV

Často od vás počujeme, že je pre vás zložité zorientovať sa v rozdieloch medzi radmi bicyklov. Pripravili sme pre vás preto detailné popisy modelových radov, aby ste ľahko našli ten pravý bicykel, ktorý vašu jazdu posunie o úroveň vyššie.

RADCA PRI VÝBERE

Radíme v tom, čo sami milujeme. V našom tíme máme profesionálnych športovcov, ktorí si vedia poradiť s kadejakou prekážkou, a tak radi poradia aj vám. Na osobný kontakt nedáme dopustiť, ale ak vyberáte radšej z pohodlia domova, spoločne sme dali dokopy online radcu. Ten vám pomôže zorientovať sa vo výbere bicykla, skialpov, bezpečnostných prvkov a ďalšieho vybavenia. Radcu budeme pravidelne rozširovať.

NÁKUPNÝ ZÁŽITOK

Prechádzať nový e-shop by pre vás malo byť plynulejšie, asi ako keď sa prvý krát nacviknete do nášľapných pedálov na bicykli a ono to skrátka frčí. Ak vás ale niečo prekvapí alebo napadne, budeme radi, keď sa s nami o to podelíte na zlepsovak@endorphinrepublic.cz. Radi sa zase posunieme ďalej.

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.