Top značky

INŠPIRÁCIE Výpredaj DARČEKOVÉ POUKAZY

Top značky

Prečo topánky Dolomite? Lebo Taliansky dizajn. Prvotriedna kvalita

Vykročte zľahka. Ukážte, že vaše srdce bije pre outdoor. Talianska značka Dolomite ponúka prémiovú obuv do mesta i na tie najťažšie treky. Dolomite už vyše 120 rokov predstavuje dokonalé spojenie kvality a dizajnu. Zo sna 17 ročného talianskeho chalana vznikla svetová značka topánok, o ktorej počul snáď každý milovník prírody. Dolomite už nie sú len špičkové topánky do hôr a na skaly, zaručene si zamilujete tiež urbanistickej kolekcie.

Lifestylové topánky: unikátne a autentické

Topánky do mesta sú výstavným dielami dizajnérov značky Dolomite. Práve tu sa môžu vyšantiť a kombinovať prírodné materiály, jemné farby i odvážne kontrasty. S použitím tradičných remeselných postupov. Inšpiráciou je pre nich obuv priekopníkov horských expedícií. Dominantnými prvkami sú jemné línie, kožený zvršok a rafinované prešívanie.

Podobne ako u trekovej obuvi je i tu na prvom mieste kvalita a pohodlie. V topánkach môžete bez obáv prebehnúť ulicu i v tom najväčšom lejaku a cez víkend v nich zdolať riadnu porciu kilometrov. Vydržia niekoľko sezón a stále vyzerajú skvelo.

 

 

Zrodenie kolekcie Cinquantaquattro

Hoci sa názov javí ako jazykolam, rozhodne by ste si ho mali zapamätať či aspoň uložiť do povedomia. Topánky Cinquantaquattro totiž stáli na vrchole K2 už roku 1954. A i vy si dnes môžete vykračovať v tej istej obuvi. Ručne šitej. Surovej. Odvážnej.

S vedomím, že s vami kráča časť histórie, a že i keď práve idete do práce, je s vami kus divokej prírody.

Na výber máme nadčasové tenisky i legendárne členkové topánky. Na leto i do zimy. Pre dámy, pánov i tých najmenších.

Treková obuv a pohorky: TOP materiály a technológie

Na dobývanie hôr, od Gerlachu až po alpské masívy, sú určené prémiové – ručne šité – trekovky a pohorky. Zásluhou kombinácie podšívky z GoreTexu, zvrška z talianskej kože a priľnavej podrážky Vibram s nimi dôjdete bez zakopnutia až na úplný vrchol. Na Dolomite spoliehajú tí najlepší svetoví horolezci, a rovnako dobre poslúžia topánky i vám. Pohorky nezradia ani na ľadovci, môžete na ne pripevniť poloautomatické mačky. V ponuke nájdete nielen obuv do vysokých hôr, ale i topánky na ľahšie treky.

 

 

 

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.