Scicon. Nenechajte sa ničím spomaliť

Pridajte sa na stranu tých, čo udávajú trendy. Športové okuliare značky Scicon si zamilujete na prvú dobrú. A klasikou sú tašky a vaky pre cyklistov, na ktorých stavia nielen svetová špička.

Značka Scicon vznikla v 80. rokoch ako odpoveď na otázku, ako cestovať s bicyklom. S taškou či vakom Scicon dnes jazdia najlepší profi jazdci aj nadšení cyklisti po celom svete. Ďalšiu revolúciu spôsobila značka, keď predstavila športové okuliare. Tie hneď po uvedení na trh pomohli slovinskému jazdcovi Tadeji Pogačarovi k víťazstvu na Tour de France 2020, a o rok neskôr víťazstvo obhájil.

Vďaka najnovšej technológii šošoviek a dizajnu okuliarov uvidíte svet ostro a v jasných farbách aj v tom najbláznivejšom zjazde. Nezastavia vás kropaje potu v náročnom stúpaní. A ani v tom najväčšom sparne si nemusíte robiť starosti so zahmlenými sklíčkami. Najlepšie výkony budete podávať v blate, daždi aj za jasného dňa. Nadšení budú cestní cyklisti, MTB jazdci a tiež triatlonisti. Okrem športových si zamilujete aj lifestylové kolekcie okuliarov.

Scicon vás skrátka nenechá v štichu.

Vyberte si.

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.