SCOTT Speed Carbon RC: bežecké topánky stvorené na rýchlosť

Pridajte. Nespomaľujte. Dobehnite ďalej ako pred tým. S cestnými topánkami SCOTT Speed Carbon RC budete mať aj zdanlivo vzdialené ciele na dosah ruky.

Po 10 rokoch výskumu a inovácií uvideli svetlo sveta dlho očakávané cestné bežecké topánky SCOTT Speed Carbon RC. Dokonale sa prispôsobia nohám i povrchu a pomôžu využiť energiu na maximum. Právom sa radia medzi najľahšie a najrýchlejšie topánky na trhu.

V čom je ukryté tajomstvo topánok SCOTT Speed Carbon RC?

Z rýchlosti najnovšej bežeckej obuvi z dielne SCOTT sa vám až zatočí hlava. V podošve totiž nájdete unikátnu karbónovú výstuhu Carbitex – pri chôdzi či kluse je pružná, ale len čo sa do toho opriete, zvýši tuhosť a dopraje ten najefektívnejší odraz.

Pre shlédnutí videa je nutné súhlasiť s marketingovými cookies

Ďalším dielom dokonalej skladačky je bežecká platforma Evolved Rocker 2 (ER2). Podporuje dynamický bežecký štýl a zároveň výrazne znižuje otrasy. Umožní bežať rýchlejšie s minimálnymi stratami energie.

Čerešničkou na torte je nízka hmotnosť. Podrážka z vylepšenej kinetickej peny ponúka kombináciu ultraľahkého materiálu a ideálnej pružnosti. Takmer nič neváži ani zvršok s priedušnej sieťoviny. SCOTT Speed Carbon RC sú skrátka topánky, o ktorých ani neviete, že máte na nohách – no napriek tomu pobežíte rýchlejšie ako pred tým.

Podmaňte si cestu

SCOTT donedávna dominoval predovšetkým trailovej obuvi. Desaťročný inovatívny výskum sa však oplatil a topánky Speed Carbon RC rozčerili vody cestného behu. Vďaka špičkovým technológiám a materiálom sa radia medzi najrýchlejšie cestné topánky, v ktorých je beh priam radosťou.

Vybehnite v najrýchlejších cestných topánkach aj vy.

Pre shlédnutí videa je nutné súhlasiť s marketingovými cookies

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.