Top značky

INŠPIRÁCIE Výpredaj DARČEKOVÉ POUKAZY

Top značky

UYN predstavuje luxusnú jogovú kolekciu TO-BE

Zbystrite. Novo u nás nájdete oblečenie na jogu, pilates alebo kompenzačné cvičenie. Je také príjemné a atraktívne, že ho budete nosiť možno aj do práce.

UYN patrí medzi ďalšie prémiové značky, ktoré rozhodne chcete obliekať. Produkty vynikajú pokročilými materiálmi, sú zamerané na detaily, vyrobené v mimoriadnom talianskom dizajne. Ak poznáte UYN predovšetkým ako obľúbenú spodnú vrstvu oblečenia na hory, nadchne vás, že sme rozšírili ponuku o kolekciu TO-BE, určenú najmä na jogu, pilates a jemné cvičenie.

Vyzerajte skvelo. Cíťte sa výnimočne. Prežite každý pohyb

Ak ste až doposiaľ cvičili jogu len občas, vďaka kolekcii TO-BE si ju budete chcieť užívať s radosťou niekoľkokrát do týždňa – a to nielen preto, že je potrebné kompenzovať. Keď už pre jogu žijete, potom toto oblečenie skrátka musíte mať.

Upokojte ešte na chvíľu dych a prečítajte si, v čom je kolekcia unikátna.

  • Žiadne rušivé elementy

UYN TO-BE sa zrodila pre jogu. Kolekcia je taká pohodlná, že umožní hocijakú pozíciu. Na vás bude len sa sústrediť na prúdenie energie a dokonalosť pohybu. Kto v nej už cvičil, hovorí, že dokonca zabudnete, že na sebe vôbec niečo máte! Od prvej ásany až po záverečný relax.

  • Hi-tech materiály v organickej kvalite

Kolekcia je výsledkom hľadania dokonalého materiálu na šport strednej intenzity, ale nevadí ani, keď sa poriadne spotíte. Ideálne kombinuje dnes už preslávený materiál Natex s organickou bavlnou. Výsledkom je ľahké a mäkké oblečenie, ktoré sa vám a vašej aktivite prispôsobí a v ktorom sa budete cítiť prepojení s prírodou.

Na aké kúsky sa môžete tešiť

Čakajú na vás prekrásne bezšvové tielka a triká, príjemné podprsenky a samozrejme legíny. Oblečení vyzerá mimoriadne komfortné už na fotke a keď ho oblečiete, už ho nebudete chcieť vyzliecť. Na legínach si zamilujete moderný strih s vysokým pásom a voľnosť pohybu. Cvičenie tak bude ešte pohodlnejšie. A v neposlednom rade – strih legín, tielok i tričiek lichotí postave.

Pretože sa jedná o oblečenie na jogu a iné stredne intenzívne cvičenie, nečakajte explóziu farieb, ale tlmené odtiene ružovej, modrej alebo čokoládovú a čiernu.

Poprezerajte si celú kolekciu UYN TO-BE

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.