INŠPIRÁCIE Výpredaj DARČEKOVÉ POUKAZY

Top značky

Top značky

Endorphin Nutrition ENERGY BAR Datľová tyčinka čučoriedka-biela čokoláda 50g

Že veľké veci nemôžu byť zdravé? Potom sa zahryznite do surových tyčiniek s datľovou pastou a lyofilizovaným ovocím a podľahnite blaženosti. Tyčinky navyše naštartujú váš športový výkon - sú výborne stráviteľné a predstavujú rýchly zdroj…

viac

Veľkosť

Môžete mať ihneď na 1 predajni
| Skladom
3,32 €
Môžete mať ihneď na 1 predajni
| Skladom

Že veľké veci nemôžu byť zdravé? Potom sa zahryznite do surových tyčiniek s datľovou pastou a lyofilizovaným ovocím a podľahnite blaženosti. Tyčinky navyše naštartujú váš športový výkon - sú výborne stráviteľné a predstavujú rýchly zdroj energie. Či už sa chystáte na bicykel, túru do hôr, beh alebo potrebujete občerstvenie na cestách, ideálne si z každej príchute pribaľte jednu. Nie je bar ako bar. Na trhu ich nájdete nepreberné množstvo a je ťažké zistiť, ktoré z nich sú zdravé a ktoré sa na to len hrajú. Dôležitá je kvalita zložiek a celkové zloženie. Vsadili sme na minimalizmus a čistotu ingrediencií, aby tyčinka dokázala rýchlo doplniť palivo potrebné na výkon. Dôraz sa kladie na maximálnu absorpciu živín a rýchle doplnenie energie.
Tyčinky sú plné vitamínov a minerálov, ktoré sa prirodzene vyskytujú v zložkách, z ktorých sú zložené. Zároveň sú dokonale stráviteľné, takže ich môžete použiť pred, počas a po tréningu na rýchle doplnenie zásob glykogénu.
Datľová pasta bola niekoľkokrát pasivovaná, aby sa zabránilo nepríjemným škrupinkám, ktoré sa často vyskytujú v surových tyčinkách.

Tyčinky obsahujú lyofilizované ovocie, ktoré svojou chuťou a kvalitou prevyšuje sušené alebo dokonca kandizované ovocie.

Parametre

Vlastnosti Zloženie výrobku : 60% datle , 15% lyofilizované čučoriedky,
15% biela čokoláda (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, sójový lecitín, vanilka bourbon Madagaskar),
10% mandle blanšírované,
Výrobok môže obsahovať stopy škrupiniek,
Nutričné hodnoty: na 100/50g,
Energetická hodnota 1523 Kj /364Kcal- 761, 5KJ/ 182Kcal,
Bielkoviny 4,67g/2, 4g,
Sacharidy 54,7g/27,35g,
z toho cukry 46, 5g /23,25,
Tuky 11, 8g/ 5, 9g,
Vláknina 11,25g/ 5,9g
Sezóna 2022/2023 Kód produktu EU0003222

Súvisiace

Naposledy navštívené

  • SUPER DOPRAVA
  • VRÁTENIE DO 30 DNÍ
  • SLUŽBY
  • VERNOSTNÝ PROGRAM

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.