Top značky

INŠPIRÁCIE Výpredaj DARČEKOVÉ POUKAZY

Top značky

VIDEO: NOVÁ SKIALPOVÁ OBUV SCOTT FREEGUIDE

Zoznámte sa s novou generáciou skialpovej obuvi! Predstavujeme SCOTT FREEGUIDE, ľahké a pritom tuhé freetouringové topánky s grilamidovým skeletom vystuženým karbónom na dokonale presný a účinný prenos sily z topánok do lyží. Poznajte to najlepšie na náročný zjazd, ktorý si konečne i pri skialpinizmu užijete bez kompromisov.

Vydajte sa za vysnenou prašanovou lajnou a spoľahnite sa na užší 101mm skelet a riadny flex index 130, ale nestraťte nič zo svojho pohodlia. Komfortná tvarovateľná vnútorná papuča je úplne novo vybavená zapínaním BOA, ktoré si jednoducho a spoľahlivo upnete presne podľa svojich predstáv. Už môžete zabudnúť na zaväzovanie šnúrok, ktoré nie je tak efektívne! Nechýba klasické prepínanie režimu chôdza a zjazd, gumová podrážka Skywalk a inovovaný dvojdielny jazyk, ktorý umožní rotáciu komína až o 60° na chôdzu bez obmedzenia. To všetko v unisex prevedení od veľkosti 25 a s istotou hrejivosti, ktorá podporí vaše skialpové plány i vo veľkých mrazoch.

Podávajte maximálne výkony pri zjazde a nechajte sa viesť skialpovými topánkami Freeguide! Rovnako ako technológie značky SCOTT, i vy môžete urobiť riadny KROK VPRED.

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.