INŠPIRÁCIE Výpredaj DARČEKOVÉ POUKAZY

Top značky

Top značky

Endorphin Nutrition ENERGY BAR Datľová tyčinka banánovo-škoricová 50g

Že veľké veci nemôžu byť zdravé? Potom sa zahryznite do surových tyčiniek s datľovou pastou a lyofilizovaným ovocím a podľahnite blaženosti. Tyčinky navyše naštartujú váš športový výkon - sú výborne stráviteľné a predstavujú rýchly zdroj…

viac

Veľkosť

Môžete mať ihneď na 1 predajni
| Skladom
2,57 €
Môžete mať ihneď na 1 predajni
| Skladom

Že veľké veci nemôžu byť zdravé? Potom sa zahryznite do surových tyčiniek s datľovou pastou a lyofilizovaným ovocím a podľahnite blaženosti. Tyčinky navyše naštartujú váš športový výkon - sú výborne stráviteľné a predstavujú rýchly zdroj energie. Či už sa chystáte na bicykel, túru do hôr, beh alebo potrebujete občerstvenie na cestách, ideálne si z každej príchute pribaľte jednu. Nie je bar ako bar. Na trhu ich nájdete nepreberné množstvo a je ťažké zistiť, ktoré z nich sú zdravé a ktoré sa na to len hrajú. Dôležitá je kvalita zložiek a celkové zloženie. Vsadili sme na minimalizmus a čistotu ingrediencií, aby tyčinka dokázala rýchlo doplniť palivo potrebné na výkon. Dôraz sa kladie na maximálnu absorpciu živín a rýchle doplnenie energie.
Tyčinky sú plné vitamínov a minerálov, ktoré sa prirodzene vyskytujú v zložkách, z ktorých sú zložené. Zároveň sú dokonale stráviteľné, takže ich môžete použiť pred, počas a po tréningu na rýchle doplnenie zásob glykogénu.
Datľová pasta bola niekoľkokrát pasivovaná, aby sa zabránilo nepríjemným škrupinkám, ktoré sa často vyskytujú v surových tyčinkách.

Tyčinky obsahujú lyofilizované ovocie, ktoré svojou chuťou a kvalitou prevyšuje sušené alebo dokonca kandizované ovocie.

Parametre

Vlastnosti Zloženie výrobku : 71% datle , 28% banán sušený natural , 1% škorica,
Výrobok môže obsahovať stopy škrupiniek,
Energetická hodnota 1284 Kj /307Kcal- 642KJ/153Kcal,
Bielkoviny 2.25g/1,26g,
Sacharidy57,96g/28,98g,
z toho cukry 49,77g /24,9,
Tuky 1, 47g/ 0, 74g,
Vláknina 11,83g/5,9g,
Vláknina 11,25g/ 5,9g
Sezóna 2022/2023 Kód produktu EU0006222

Súvisiace

Naposledy navštívené

  • SUPER DOPRAVA
  • VRÁTENIE DO 30 DNÍ
  • SLUŽBY
  • VERNOSTNÝ PROGRAM

Vytvorte si Endorphin Pas a získajte prístup k zľavám, odmenám a výnimočným službám.